FİBROKOM KOMPOZİT

HAKKIMIZDA

             Fibrokom Kompozit Ürünleri San.Tic. Ltd. Şti CTP (Cam Takviyeli Polyester) alanında sektörün gerektirdiği tüm deneyim ,teknik bilgi ve makine parkuruna sahip, yurtiçi ve yurtdışına yaptığı işlerle CTP alanında sektörün ve bölgenin önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Son yıllarda yaptığı yatırımlar ile ürün çeşitliliğini daha da arttırarak büyüyen ve gelişenFibrokomKompozit Ürünleri El yatırması, sarma ve RTM üretim sistemlerini kullanarak 70'i aşkın personel ile kısa sürede sektörde kendini kabul ettirmiş  ve saygın bir yer kazanmıştır.

FibrokomKompozit Ürünleri bünyesinde bulundurduğu modelhane ,kalıphane ,labaratovar, fırın üniteleri , RTM , chopper,jelkot makinaları ve büyük çaplı sarma makiları ile tam donanımlı yüksek üretim kapasiteli bir firmadır.

FibrokomKompozit Ürünleri 2010 yılında otomotiv sektörü ile ilgili yatırımlarını tamamlamış olup  ayrı üretim alanında toplam 5500 m2'lik kapalı alanıyla çift vardiyaile sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.


            Yenilikçi, çözüm üreten, teknolojiyi yakından takip eden, müşterilerine ve çalışanlarına sürekli artı değer katan firmamız, bu bağlamda müşterilerimizin sorunlarını çözmek, istek ve beklentilerini gerçeğe dönüştürmek, ürününü imalatından kullanım ömrünün sonuna kadar her türlü desteği müşteriye sunmak ve en önemlisi müşterilerimizin memnuniyetini sağlama temel prensibine sahiptir.

 

MİSYONUMUZ

            Ürünlerimiz , çözümlerimiz, satış sonrası servislerimiz, sağladığımız güvenilir ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

            CTP(Cam Takviyeli Polyester) alanında sektörün yurtiçi ve yurtdışı pazarında güvenilir ve lider şirketlerinden biri olmak.

KALİTE

            Kompozitparça imalatı için gerekli hammaddeler teknik personeller denetimindelaboratuarve uygun uygulama alanlarında standartlara uygun olarak hazırlanarak üretime sunulmaktadır. Ürünlerimiz ISO9001 standartlarına uygun olarak, üretim sürecinden müşteriye teslimat esnasına kadar uzman ve nitelikli personeller tarafından her aşamada yakından takip edilerek standartlara uygun bir şekilde hazırlanmaktır.

ÜRETİM

Firmamızda;

*  Resin Transfer Moulding(RTM Metodu)
*  El Yatırması Metodu
*  Akrilik Boyalı Final Ürünleri

*  Selülozik Boyalı Final Ürünleri

*  Final Jelkotlu Ürünler

*  Boyaya Hazır Astarlı Ürün Uygulamaları yapılmaktadır.

 

İŞ GÜVENLİĞİ

Firmamız üretimden önce,  iş güvenliği ve çevre politikasını benimsemiştir. Gerekli tedbirler alınarak işçi sağlığı ve iş güvenliği için doğabilecek riskleri en aza indirgeyerek personele gerekli eğitimler düzenli olarak verilmektedir.

ÇEVRE

Yürürlükte  bulunan ilgili yasalar düzenli olarak takip edilerek kurallara riayet etmek temel prensibimizdir.Ayrıca firmamız yürütmekte olduğu çevre politikasıyla yürürlükteki yasalara uyarak üretimde ortaya çıkan çevresel riskleri en aza indirgemiştir.  

fiberbelgeler02
fiberbelgeleri03
fiberbelgeler08
fiberbelgeler07
fiberbelgeler06
fiberbelgeler05
fiberbelgeler01